Viešojo transporto naujienos Ketvirtadienis, 2023-11-30, 10:50 PM
Sveiki atvykę! Guest | RSS
Pagrindinis meniu

Prisijungimas
El. paštas:
Slaptažodis:

Paieška

Main » 2009 » Gruodis » 16

Projektą Europos ateities autobusų sistemą (EBSF) koordinuojanti tarptautinė viešojo transporto sąjungą (UITP) sėkmingai užbaigė pirmąjį susitikimą su Europos komisijos ekspertais. Buvo pristatytas per pirmuosius veiklos metus nuveiktas darbas, kurį specialistai įvertino palankiai.

Nuo 2008 m. rugsėjo pradėtas vykdyti ketverių metų projektas yra vienas didžiausių Europos Sąjungos sausumos transporto projektų. Prie Europos ateities autobusų sistemos kūrimo prisideda 47 partneriai, tarp kurių penki didžiausių autobusų gamintojai Europoje (Evobus/Mercedes, Irisbus Iveco, MAN, Scania, Volvo).

Pirmųjų metų tikslas buvo viso projekto apibrėžimas bei duomenų rinkimas ir jų panaudojimas projekte. UITP po pristatymo sulaukė pagyrimų už aukšto techninio lygio projektą, taip pat gavo reko ... Skaityti toliau »

Peržiūrėjo: 2117 | Įdėjo: Kimster | Data: 2009-12-16 | Komentarai (0)

Švedijos kompanija Autoliv, kurios pagrindinė veikla saugumo sistemos automobiliuose, neseniai paskelbė, jog dalyvaus kuriant naujos kartos alkoholio aptikimo prietaisą. Šį projektą finansuos Automobilių eismo saugumo asociacija ir Nacionalinė greitkelių saugumo administracija.

NHTSA duomenimis, trečdalis JAV eismo įvykiuose žuvusių žmonių buvo neblaivūs. Šis alkoholio jutiklis, kuris neleistų neblaiviam vairuotojui sėsti už vairo, išgelbėtų daug gyvybių, tačiau dauguma vairuotojų ir transporto priemonių gamintojų smarkiai priešinasi šios sistemas įdiegimui. Naujasis įrenginys yra gerokai efektyvesnis ir pigesnis už tuos, kurie naudojami dabar. Projekto organizatoriai tikisi įgyti didesnį visuomenės pripažinimą, o pagrindinis tikslas yra šių įrenginių naudojimas tiek serijiniuose automobiliuose, tiek autobusuose bei krovininiame tra ... Skaityti toliau »

Peržiūrėjo: 1954 | Įdėjo: Kimster | Data: 2009-12-16 | Komentarai (0)

Keleivių pageidavimu perreguliuotos Kauno miesto viešojo transporto naujų troleibusų ir autobusų („Solaris" markės) švieslentės.

Troleibusų švieslentėse iki šiol maršruto pavadinimas buvo rašomas taip: PRADINIS PUNKTAS - Tarpinė vieta - GALINIS PUNKTAS arba PRADINIS PUNKTAS - GALINIS PUNKTAS (naudotas maršruto pavadinimas). Nuo šiol maršruto pavadinimo užrašas pateikiamas tik šoninėje transporto priemonės švieslentėje, o priekinėje švieslentėje rašoma kryptis, pvz.: Į <GALINIS PUNKTAS> arba Į <GALINIS PUNKTAS> per <Tarpinė vieta>. 

Autobusų švieslentėse naudotas maršruto pavadinimo užrašymas taip pat keičiamas ir yra pateikiamas tokia pačia formuluote, kaip troleibusų švieslentėse. Priekinėje švieslentėje rašoma kryptis: Į <GALINIS PUNKTAS>, o šoninėje švieslentėje maršruto pavad ... Skaityti toliau »

Peržiūrėjo: 2022 | Įdėjo: Kimster | Data: 2009-12-16 | Komentarai (0)

Kalendorius
«  Gruodis 2009  »
SePirAnTreKetPenŠeš
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Apklausa
Ko reikėtų šiam puslapiui?
Iš viso atsakymų: 26

Draugai
 • Čia gali būti Jūsų puslapio reklama
 • Nemokama reklama

 • Statistika

  Iš viso tinklapyje: 1
  Svečių: 1
  Narių: 0

  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
  autobusas.ucoz.com © 2023Free website builderuCoz